Kulturní akce Hradec Králové

Prodej vstupenekProdej vstupenekInfocentrum na Eliščině nábřeží nabízí širokou paletu vstupenek na akce konané v Hradci Králové i po celé republice.
 
Prostřednictvím vstupenkového portálu města Hradec Králové HKPoint u nás zakoupíte vstupenky na kulturní představení konaná zejména v Adalbertinu, Filharmonii Hradec Králové, Klicperově divadle, Divadle Drak, hvězdárně a planetáriu, letním kině Širák, Bio Central, ale i dalších místech po městě a blízkém okolí. Taktéž u nás zakoupíte vstupenky na domácí utkání hokejového klubu Mountfield Hradec Králové.
 
Naopak přes portály Ticketportal, Ticket Art, Ticketmaster, Ticktestream, Colosseum Ticket, TicketLiveKupvstupenku.cz, SMS Ticket a Evstupenka máte možnost zakoupit vstupenky na nejrůznější místa po celé republice. Příkladem mohou být třeba koncerty konané v pražské O2 areně, různorodé  festivaly, představení v Národním divadle a desítky dalších.
 
Abyste se v programové nabídce lépe zorientovali, jsou vám k dispozici klasické tištěné propagační materiály, multimediální dotykové kiosky a samozřejmě také pracovníci infocentra.

PARTNEŘI